Spoločnosť Weltmann s.r.o. bola založená v roku 2013 ako dcérska spoločnosť spoločnosti STM Trade s.r.o.

Spoločnosť Weltmann s.r.o. sa zaoberá dovozom, predajom a prenájmom vozidiel.

Vozidlá dovážame z Belgicka, Nemecka, Francúzka, Holandska, Španielska, Talianska Rakúska, Čiech ale aj zo Slovenska.

Dovoz každého jedného vozidla zabezpečuje výhradne spoločnosť STM Trade s.r.o. ktorá sa už dlhé roky zaoberá kamiónovou prepravou vozidiel na autoprepravníkoch EURO VI s kvalifikovanými šoférmi.

Vozidlá dodávame pre veľké spoločnosti ako flotilový predaj / prenájom tak aj pre súkromné osoby.

Zaoberáme sa individuálnym dovozom vozidiel. Predajom vozidiel po skončení leasingu, prípadne po predčasnom ukončení leasingu a aj predajom úplne nových vozidiel a samozrejme aj krátkodobým prenájmom vozidiel už aj na 24 hodín ako aj dlhodobým prenájmom ako je mesiac/ rok.

Jednou z hlavných činností spoločnosti Weltmann s.r.o je aj krátkodobý / dlhodobý prenájom vozidiel.

Ponúkame vozidlá na prenájom už od 1 dňa. Čím je doba prenájmu dlhšia tým je cena prenájmu v prepočte na deň nižšia. V cene prenájmu je zahrnutá celoročná diaľničná známka, povinná výbava, sezónne prezutie, asistenčná služba a záruka mobility. V prípade dopravnej nehody zabezpečíme odťah vozidla z miesta nehody vlastnou odťahovou službou ktorú nám zabezpečuje spoločnosť STM Trade s.r.o. a zabezpečíme ďalšie vozidlo úplne bezplatne po dobu prenájmu.

Vozidlá je možné prevziať v našej kancelárii v sídle spoločnosti na adrese: Weltmann s.r.o. , ulica: Kpt. Nálepku 1081/23, 075 01 Trebišov v čase od 08:00 – 16:00. Mimo pracovných hodín to je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka prípadne Vám vieme vozidlo pristaviť /vrátiť kdekoľvek na Vami požadovanej adrese za poplatok.

Vozidlá sa odovzdávajú vyčistené/ vydezinfikované ozónom s plnou nádržou, povinnou výbavou a platnou slovenskou diaľničnou známkou. Pri prevzatí vozidla účtujeme depozit vo výške 220€ – 330€ ktorá sa po vrátení nepoškodeného vozidla vracia úplne kompletná.